طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

طراحی سایت فروشگاه لباس زنانه/مانتو

طراحی سایت فروشگاه لباس زنانه/مانتو

یکی از مهم ترین و ضروری ترین پوشش بانوان که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است مانتو می باشد که بسیاری از خانم ها زمان زیادی را جهت خرید آن صرف می کنند و حساسیت فراوانی را در انتخاب ، با توجه به عرف جامعه و همچنین سلیقه شخصی خود نشان می دهند . از آن جایی که تنوع محصولات در این زمینه بسیار و دیدن کردن و رسیدن به نتیجه دلخواه خود نیازمند صرف زمان زیادی است که گاهاًخانم ها با توجه به مشغله های روزمره چنین امکانی را ندارند .

پس  آن ها با جستجو در اینترنت حتی در زمان های استراحت خود به راحتی از انواع لباس و مانتو دیدن کرده و  از مکان و قیمت  محصول آگاهی پیدا می کنند و می توانند با صرفه جویی در زمان به مانتو و لباس مد نظر خود برسند . که این امر با وجود سایت های مختلف در این زمینه امکان پذیر است.

طراحی سایت فروشگاهی لباس زنانه و مانتو با توجه به دارا بودن تصاویر ، قیمت  ، انواع مدل ، مشخصات مدل ها و لباس ها ، معرفی فروشگاه و نحوه ی ارتباط با آن ها ، راه حل پیشنهادی ما به فعالان این زمینه است .

ویژگی ها و امکانات طرای سایت فروشگاه لباس زنانه / مانتو :

۱– سرعت بارگذاری صفحات از اهمیت بالایی برخوردار است که در گروه طراحی وب سایت رایانگان این امر از مهم ترین اولویت ها می باشد . برای وب سایت های فروشگاه لباس زنانه / مانتو به خاطر حجم بالای تصاویر در گالری از تکنولوژی GZIP جهت فشرده سازی استفاده می شود.

۲- ظاهری مناسب برای تمامی وب سایت ها در نظر گرفته می شود که وب سایت های فروشگاه لباس زنانه / مانتو نیز شامل آن می شوند ، گروه طراحی وب رایانگان با در نظر گرفتن سفارشات و امکانات مد نظر شما طرح اولیه را آماده و پس از تأیید شما به اجرا می گذارد که این امر باعث رضایت مندی مشتریان شده است .

۳-  تعدادی از ویژگی ها و امکانات طراحی سایت فروشگاه لباس زنانه :

  •  سیستم تخفیف گروهی
  •  طراحی محصولات به صورت دسته بندی شده و گروهی
  •  امکان ثبت نام در فروشگاه
  •  طراحی بخش پرسش و پاسخ برای مشتریان
  • امکان جستجو بر اساس رنگ ، نوع  و شاخصه های محصولات
  • صدور فاکتور
  • گالری تصاویر
  • و …

قبل از سفارش طراحی وب سایت و یا سامانه هوشمند شما مشاوره رایگان دارید . تماس با ۳۳۸۱۷-۰۸۶

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.