طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

طراحی سایت ورزشی

طراحی سایت ورزشی

 به دلیل این که ورزش در جامعه امروز از اهمیت فراوانی برخوردار است و همچنین با وجود تنوع رشته های ورزشی و طرفداران و علاقه مندان به آن ها داشتن چنین وب سایت هایی مورد توجه قرار گرفته است.

طراحی سایت ورزشی می تواند در جهت اطلاع رسانی ، ارتباط با کاربران و ورزشکاران ، معرفی رشته های ورزشی ، تاریخچه و اطلاعات به روز از دنیای ورزش ، ثبت نام در رشته های ورزشی به صورت آنلاین و … فعالیت داشته باشد و از این رو این امر باعث جذب علاقه مندان به دنیای ورزش خواهد شد .

 

طراحی سایت ورزشیویژگی ها و امکانات سایت ورزشی :

۱– سرعت بارگذاری صفحات از اهمیت بالایی برخوردار است که در گروه طراحی وب سایت رایانگان این امر از مهم ترین اولویت ها می باشد . برای وب سایت های ورزشی به دلیل حجم بالای تصاویر در گالری از تکنولوژی GZIP جهت فشرده سازی استفاده می شود.

۲- ظاهری مناسب نیز باید برای تمامی وب سایت ها در نظر گرفته شود که وب سایت های ورزشی نیز شامل آن می شوند ، گروه طراحی وب رایانگان با در نظر گرفتن سفارشات و امکانات مد نظر شما طرح اولیه را آماده و پس از تأیید شما به اجرا می گذارد که این امر باعث رضایت مندی مشتریان شده است .

۳- در طراحی سایت ورزشی تعداد ویژگی هایی که طراحان سایت رایانگان در نظر گرفته اند و آن را اجرایی می نمایند:

  •      ارائه توضیحات مربوط به رشته ورزشی از تاریخچه تا آموزش
  •      اخبار مربوط به رشته ورزشی مربوطه
  •      نتایج مسابقات و اطلاعات مربوط به آن
  •      ارسال خبرنامه به اعضای وب سایت
  •      گالری تصاویر بسیار زیبا
  •      ارائه اطلاعات مربوط به نقل و انتقالات بازیکنان و …
  •      معرفی انواع سبک ها و رشته های ورزشی مرتبط با نوع فعالیت ورزشی باشگاه شما
  •      قرار دادن فیلم ها و تصاویر مربوط به اعضا ، تیم های باشگاه ، مسابقاتی که باشگاه در  آن ها شرکت کرده ، مقام ها ، مدالها و ..

قبل از سفارش طراحی وب سایت و یا سامانه هوشمند شما مشاوره رایگان دارید . تماس با ۳۳۸۱۷-۰۸۶

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.