طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

طراحی سایت نمایشگاه پرده سرا

طراحی سایت نمایشگاه پرده سرا

طراحی سایت نمایشگاه پرده سرا مانند سایر وب سایت ها برای هدف خاصی از جمله برند سازی و رونق کسب و کار انجام شده است. برای رسیدن به چنین هدفی ، امکاناتی باید در سایت وجود داشته باشد که می توان از آن امکانات به معرفی فروشگاه پرده سرا ، دسته بندی محصولات ، ایجاد گالری از تمامی محصولات در طرح ها و رنگ های مختلف ، امکان فروش اینترنتی و نظر دهی در مورد محصول ، اطلاعات کامل از محصول و همچنین قیمت آن و …. داشته باشد.

با داشتن چنین سایتی در واقع چیزی از رقبای شغلی خود کم ندارید و می توانید به راحتی در نتیجه جستجوی تمامی کاربران که به دنبال مناسب ترین محصول از محصولات شما هستند ، باشید .

که این خود باعث فروش بیشتر شما در هر زمان و به عنوان یک فروشگاه معتبر در بین کاربران و تمامی مردم است .

اکثر خانم ها برای داشتن منزل زیباتر به دنبال تصاویری از پرده اند که بعد از انتخاب آن با توجه به سلیقه و رنگ و … آن را پسندیده و خریداری نمایند پس چه بهتر که فروشگاه مورد نظر آنها پرده سرای شما باشد.

  ویژگی ها و امکانات وب سایت های نمایشگاه پرده سرا :

۱– سرعت بارگذاری صفحات از اهمیت بالایی برخوردار است که در گروه طراحی وب سایت رایانگان این امر از مهم ترین اولویت ها می باشد . برای وب سایت های  پرده سرا به دلیل حجم بالای تصاویر در گالری، از تکنولوژی GZIP  جهت فشرده سازی استفاده می شود .

۲- ظاهری مناسب برای تمامی وب سایت ها در نظر گرفته می شود که وب سایت های پرده سرا شامل آن ها می شوند ، گروه طراحی وب رایانگان با در نظر گرفتن سفارشات و امکانات مد نظر شما طرح اولیه را آماده و پس از تأیید شما به اجرا می گذارد که این امر باعث رضایت مندی مشتریان شده است .

۳- گالری تصاویر برای هر محصول که مشتریان علاوه بر آشنایی با ابعاد ، قیمت ، جنس ، بتوانند به راحتی تصاویر را از نماهای مختلف ، رنگ ها و طرح های پرده را مشاهده نماید .

۴- معرفی تمامی محصولات و ثبت سفارش با طرح و رنگ دلخواه مشتری .

قبل از سفارش طراحی وب سایت و یا سامانه هوشمند شما مشاوره رایگان دارید . تماس با ۳۳۸۱۷-۰۸۶

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.