طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

طراحی سایت آژانس مسافرتی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

۶ویژگی مهم که هر وب سایت آژانس مسافرتی و رزرو و فروش بلیط باید داشته باشد چیست؟

شما به عنوان یک آژانس مسافرتی نیاز به محیطی که مشتریانتان احساس ارامش و لذت برای جمع اوری اطلاعات درمورد مقصدشان و خدمات ارائه شده توسط خودتان از جمله فروش بلیط و رزرو هتل دارید.از این رو دانستن نکاتی درباره یک وب سایت آژانس مسافرتی کمک زیادی به شما میکند.

در این مقاله قصد داریم ۵ ویژگی مهم و ضروری که هر مدیر آژنس مسافرتی باید بداند را شرح دهیم.

طراحی وب سایت آژانس مسافرتی

اولین و مهم ترین چیزی که شما باید بدانید این است  که ظاهر زیبا و ساده که در اولین نگاه کاربر، مورد پسند قرار بگیرد و حس دوستی با شما برقرار کند بسیار حیاتی می باشد.

دومین مورد ضروری یک وب سایت آژانس مسافرتی داشتن قسمتی برای جستجو کردن کاربران میباشد که لازم به ذکر است این قسمت باید جایی قرارگیرد که کاربر به آسانی و درکمترین زمان به آن دسترسی پیدا کند.

سومین قسمتی که باید به آن توجه شود داشتن قسمت دسته بندی برای موضوعات مختلفی که شما فعالیت میکنید ازجمله تورهای مسافرتی و پکیج های پیشنهادی شما و هرانچه که شما حس میکنید مشتریان شما به آن نیاز دارند هستش که کاربران بدانند شما به نیاز های انها اهمیت میدهید و برای انها پیشنهادهایی درنظر گرفته اید.

چهارمین چیزی که بسیار مهم و حیاتی میباشد این است که وب سایت شما برای استفاده در گوشی هم طراحی شده باشد به گونه ایی  که هیچ قسمت از سایت شما دفرمه نشود وبه راحتی قابل استفاده باشد که این مورد علاوه براین که شمارا از داشتن یک اپلیکیشن بی نیاز میکند وب سایت شمارا هم برای موتور جست وجوگر گوگل بهینه میکند.

پنجمین ویژگی مهم وب سایت شما داشتن قسمتی برای پرداخت انلاین میباشد به گونه ای که مشتریان به آسانی بعد از انتخاب تور و یا بلیط مورد نظر به صفحه پرداخت متصل شده و پرداخت امنی را داشته باشند.

ششمین قسمت داشتن سیستم ارسال پیامک یا ایمیل به مشتریان میباشد که به هنگام رزرو هتل یا خرید بلیط و یا اطلاع دادن پیشنهاد های ویژه  به مشتریان از آن میتوان به خوبی استفاده کرد.

اما داشتن قسمت های مختلف ازجمله تماس با ما و ارتباط باما که بخش های مهم و ضروری هروب سایت میباشد نیزالزامی است.

به طور خلاصه این ۶ ویژگی  برای وب سایت آژانس مسافرتی شما بسیار مهم و ضروری میباشد.

۱-محیط کاربرپسند

۲-قسمتی برای جستجوکردن

۳-قسمت دسته بندی

۴-طراحی وب سایت برای صفحه نمایش ها به غیرازکامپیوتر

۵-پرداخت انلاین

۶-ارسال پیامک و ایمیل گروهی

طراحی سایت آژانس مسافرتی

همین حالا میتوانید برای مشاوره رایگان با ما تماس یگیرید  ۳۳۸۱۷-۰۸۶

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.