طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات

آیاکسانی که در حوزه انتشارات فعالیت دارند نیاز به وب سایت دارند؟

اگر شما صاحب یک انتشارات هستید، می‌دانید که با وجود ارزش های زیاد کتاب‌های الکترونیکی، بازهم بسیاری از افراد به دنبال کتاب‌های چاپی هستند تا با آن‌ها ارتباط برقرار کنند. با این‌وجود تعدادی از افراد هم کتاب الکترونیکی را ترجیح می‌دهند؛

اما نکته جالبی که وجود دارد این است که حتی افرادی هم که مطالعه کتاب‌های چاپی را ترجیح می‌دهند، برای دریافت و تهیه آن‌ها به مشکل برمی‌خورند.

طراحی سایت انتشاراتبه‌عنوان یک انتشاراتی، شما نیاز به وب سایتی جامع  دارید تا همه کتاب‌هایی را که تحت انتشارات شما چاپ می‌شوند به علاقه‌مندان آن‌ها معرفی کرده و نحوه تهیه آن‌ها را نیز مشخص کنید. همچنین برای برآورده کردن نیازهای آن دسته از کتاب‌خوان‌هایی که نسخه‌های الکترونیکی کتاب‌های شمارا ترجیح می‌دهند نیز باید به دنبال راه‌حلی باشید.راه‌حل شما ساده است. کافی است یک وب‌سایت داشته باشید؛ اما نه هر وب‌ سایتی. یک وب‌ سایت کاملا تخصصی و مخصوص انتشاراتی خود

قسمت های مختلف یک وب سایت حرفه ای برای انتشارات چیست؟

۱ – طراحی صفحه رزومه برای معرفی سوابق کاری و فعالیتی ناشر

۲ – طراحی قسمت تماس با ما

۲- طراحی صفحه عضویت کاربران

۳ – طراحی صفحه فروش اینترنتی که کاربر بعد از عضو شدن در سایت و سفارش کتاب مورد نظر خود و پرداخت مبلغ آن، کتاب از طریق پست به آدرس وی ارسال می گردد.

۴ – طراحی صفحه فروش آنلاین کُتب، کاربر پس از انتخاب و واریز مبلغ از طریق درگاه اینترنتی موجود بر روی سایت و یا پرداخت حق اشتراک بصورت ماهیانه، سالانه و … لینک دانلود کتاب بصورت فایل پی دی اف برای وی فعال می شود.

۵ – طراحی صفحه اخبار مربوط به بازار کتاب

۶- طراحی صفحه مقالات مربوط به حوزه کتاب

۷ – طراحی بخش دسته بندی کتاب های منتشره توسط انتشارات در قالب های : درسی و کمک آموزشی، رمان و داستان، علمی، مذهبی و … با توجه به زمینه کاری ناشر. و معرفی هر کدام از شناسنامه کتاب ها  از جمله پدید آورنده اثر یا مترجم، سال نشر، قطع و تعداد صفحات به همراه تصویر روی جلد کتاب ذکر می گردد. همچنین در این قسمت شرح های دیگری نیز می توان ارائه داد مثلا خلاصه ای از کتاب، یا نکات بارز و قابل توجه کتاب.

۸- طراحی قسمت جستجو که مراجعه کننده های سایت از این سرویس جهت یافتن کتاب مورد نظر خود بر اساس موضوع، نویسنده یا … می توانند اقدام نمایند.

۹- طراحی  صفحه بیوگرافی برای ارائه زندگینامه نویسندگان و مولفان

۱۰- طراحی صفحه کتاب های پُر فروش

۱۱- طراحی صفحه کُتب نایاب

۱۲- طراحی بخش نظرات مخاطبان

۱۳- طراحی صفحه همکاری که در این بخش شرایط و نحوه همکاری نویسندگان و مترجمان با انتشارات شرح داده می شود.

همین حالا میتوانید برای مشاوره رایگان با ما تماس یگیرید  ۳۳۸۱۷-۰۸۶

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.