طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

طراحی سایت آتلیه

طراحی سایت آتلیه

چرا عکاسان و صاحبان اتلیه باید یک وب سایت داشته باشند؟

امروزه  باگسترش استفاده از اینترنت همه ی مشاغل خواسته یا ناخواسته به سمت انلاین شدن خدمات خود کشیده میشوند که عکاس ها و صاحبان اتلیه ها از این قاعده مستثنی نیستند.حال باید ببینیم که چه استفاده هایی میتوانند داشته باشند.

 

 

داشتن یک وب سایت میتواند به عنوان یک آلبوم انلاین باشد که کاربران میتوانند مطابق میل و سلیقه خود هرانچه را که نیاز دارند ببینند و انتخاب کنند و حتی سفارش دهند و همین طورمشتریان میتوانند از کلیه روند سفارشات خود ازجمله گرفتن نوبت برای عکس و چاپ و تحویل آن باخبر شوند.

میتوانید خدمات تصویربرداری و تولید کلیپ های جشن و عروسی را نیز به مشتریان خود ارائه دهید.

ممکن این سوال برای شما پیش بیاید که یک وب سایت مناسب برای اتلیه و عکاسی چگونه است؟

یکی از مهمترین ویژگی ها این است که کاربر با هروسیله ای و به راحتی وبدون هیچ تغییری وب سایت و آلبوم شما را ببینند.

کاربران شما سلیقه های متفاوتی دارند و نیازهای مختلف آنها ایجاب میکند که نمونه کارهای شما در دسته بندی های مختلف قرار بگیرند و به راحتی به هرآنچه را که از شما میخواهند در کمترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنند.علاوه براین ها شما میتوانید درسطح بین المللی نیز حضور چشمگیر و موثری داشته باشید.

داشتن بخش مقالات و وبلاگ میتواند درافزایش مشتریان و رتبه سایت شما کمک زیادی بکند و همین طورداشتن قسمت جستجو برای کاربران بسیار ضروری میباشد تا بتوانند چیزهایی که نیاز دارند را به راحتی و سریع پیداکنند.

ارسال پیامک و ایمیل گروهی برای اطلاع رسانی و بازاریابی بسیار مهم است که وب سایت شما باید این قابلیت را برای مشتریان شما  فراهم کند.

یکی دیگر از نکته های مهم در طراحی وب سایت عکاسی ، کسب رتبه ی بالای وب سایت در گوگل می باشد. اگر یک وب سایت عکاسی در کلمات کلیدی مرتبط با خود مانند، سایت عکاسی، عکاس صنعتی، عکاس حرفه ای، عکاس مجالس و … در رتبه های بالای گوگل قرار بگیرد، این وب سایت علاوه بر رزومه بودن برای صاحب سایت عکاسی می تواند محلی پردرآمد و محلی برای بیشتر شدن مشتریانش باشد.

لازم به ذکراست که داشتن قسمت های مختلف ازجمله تماس با ما و ارتباط باما نیز لازم و ضروری است.

همین حالا میتوانید برای مشاوره رایگان با ما تماس یگیرید  ۳۳۸۱۷-۰۸۶

 

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.