طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

طراحی سایت مهد کودک

طراحی سایت مهد کودک

کودکان تقریباً یک چهارم جمعیت جهان را تشکیل می دهند و مسائل شخصیتی و رفتاری آن ها برای تمام خانواده ها مهم و دارای الویت می باشد و از آن جایی که این روزها با گسترش روز افزون استفاده از اینترنت و جایگزینی آن با روش های قدیمی و سنتی ، مفاهیمی مانند طراحی وب سایت در بین همه کم و بیش شناخته شده و قابل لمس و درک است طراحی سایت مهد کودک ایده مناسب و به جایی به نظر می رسد .

شما با طراحی سایت مهد کودک با کودکان و خوانوادهایشان ارتباط صمیمانه ای برقرار می کنید و به راحتی می توانید در زمینه های مختلف از پیشنهادات و انتقادات و حتی نظرات آن ها در جهت مثبت و مفید بهره بگیرید ، خانواده ها فعالیت کودکان خود را با عکس هایی که شما منتشر می نمایید و قرار دادن تکالیف آن ها در سایت ، آن ها را مورد بازبینی قرار داده و هر زمان از میزان سلامت و سطح هوشیاری فرزندان خود آگاه می شوند .

مقالات و نوشته های آموزشی را در سایت منتشر کرده و خانواده ها را از بسیاری موارد روانشناسی کودکان آگاه کنید و همچنین روند رشد کودکان را در سایت خود مورد بررسی قرار داده و برنامه غذایی مناسبی را با توجه با هر رده سنی در سایت خود داشته باشید تا همه افراد به خصوص والدین از آن ها بهره گرفته و میزان رضایت مندی و اطمینان آن ها را افزایش دهید .

ویژگی ها و امکانات طراحی سایت مهدکودک :

۱- سرعت بارگذاری صفحات از اهمیت بالایی برخوردار است که در گروه طراحی وب سایت رایانگان این امر از مهم ترین اولویت ها می باشد . برای وب سایت های مهد کودک به خاطر حجم بالای تصاویر در گالری از تکنولوژی GZIP جهت فشرده سازی استفاده می شود.

۲- ظاهری مناسب برای تمامی وب سایت ها در نظر گرفته می شود که وب سایت های مهد کودک نیز شامل آن می شوند ، گروه طراحی وب رایانگان با در نظر گرفتن سفارشات و امکانات مد نظر شما طرح اولیه را آماده و پس از تأیید شما به اجرا می گذارد که این امر باعث رضایت مندی مشتریان شده است .

۳- از جمله ویژگی ها و امکانات طراحی سایت مهد کودک عبارتند از :

  • رزومه و بیوگرافی مربیان و مدیریت مهد کودک
  • برنامه کلاسی و برنامه غذایی
  • امکان ثبت نام و پرداخت شهریه به صورت آنلاین
  • گالری تصاویر، نقاشی و کاردستی هر کودک
  • کتابخانه الکترونیک و مقاله و اخبار
  • امکان مدیریت لینک های سایت
  • امکان نظرسنجی از کاربران در سایت
  • امکان خبرنامه به ایمیل والدین بچه ها

طراحی سایت مهدکودک

قبل از سفارش طراحی وب سایت و یا سامانه هوشمند شما مشاوره رایگان دارید . تماس با ۳۳۸۱۷-۰۸۶

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.