طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

طراحی سایت پروژه

طراحی سایت پروژه

شفافیت اطلاعات و میزان رشد پروژه یکی از عواملی است که روی تصمیم گیری کارفرمایان تأثیر گذار است . در دوره های قبل برای اطلاع از این امر کارفرما مجبور به بازدید حضوری از محل پروژه و یا تماس با کارگزار و مسئول اجرای پروژه بود . اما با توجه به عصر ارتباطات دیگر نیازی به صرف زمان و هزینه ها برای بازدید و تماس با مسئول پروژه نیست . مسئولین اجرای پروژه می توانند با طراحی سایت پروژه محور و قرار دادن نمونه کارها ، تعداد نیروهای انسانی ، گالری از تصاویر ، و … میزان رشد را در اختیار کارفرما قرار دهند .

 

طراحی سایت پروژه

ویژگی ها و امکانات وب سایت های پروژه:

۱-به وب سایت هایی که میزان پیشرفت و روند کار پروژه را نشان می دهند وب سایت های پروژه محور گفته می شود که در مجموعه رایانگان یکی از انواع وب سایت هایی که طراحی و اجرا می شوند وب سایت های پروژه ای هستند.

از ویژگی ها و امکانات طراحی سایت پروژه عبارتند از  :

  •  میزان پیشرفت پروزه به صورت گرافیکی و اتوماتیک
  •  گالری تصاویر مربوط به پروژه
  •  تعداد نفرات مشغول به اجرای پروژه و تعداد افراد درگیر
  •  میزان رضایت تا میزان پیشرفت از کارفرما
  •  ارتباط مستقیم با مسئول پروژه و ثبت پیشنهادات و انتقادات

۷- دیگر امکانات عمومی که در تمامی وب سایت های رایانگان اجرا می شود مانند طراحی زیبا و منحصر به فرد ، سرعت بارگذاری بالا ، امنیت ، نامحدود منو برگه های ایستا و … که در دیگر صفحات مرتبط توضیحات لازمه داده شده است .

۸– ظاهری مناسب نیز باید برای تمامی وب سایت ها در نظر گرفته شود که سایت های پروژه نیز شامل آن می شوند ، گروه طراحی وب رایانگان با در نظر گرفتن سفارشات و امکانات مد نظر شما طرح اولیه را آماده و پس از تأیید شما به اجرا می گذارد که این امر باعث رضایتمندی مشتریان شده است .

 

طراحی سایت پروژه
طراحی سایت پروژه

قبل از سفارش طراحی وب سایت و یا سامانه هوشمند شما مشاوره رایگان دارید . تماس با ۳۳۸۱۷-۰۸۶

درباره نویسنده

شرکت رایان گام گستر آیندگان (رایانگان) فعالیت خود را در زمینه تحقیق و توسعه ، مشاوره و پیاده سازی ، طراحی و پشتیبانی وب سایت و سامانه های هوشمند تحت وب آغاز و در راستای تحقق بخشیدن به اهداف خود تاسیس شد. رایانگان با بیش از ۸ سال سابقه قبلی در زمینه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار های تحت وب آماده برای رضایت خاطر مشتریان عزیز خود می باشد . و با شروع کار و تأسیس رسمی پس از گذشت یک ماه با طراحی و پشتیبانی ۵۲ وب سایت موفق در اکثر زمینه های کسب و کار رکورد دار این عرصه در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *