طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

سایت ریسپانسیو چیست

ابتدا مقاله اهمیت سازگاری وب سایت با موبایل را مطالعه کرده سپس به خواندن این مقاله بپردازید .

چرا باید سایت ریسپانسیو داشته باشیم ؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد زمانی که به وسیله گوشی و یا تبلت خود در حال وب گردی هستید به وب سایت هایی بر خورده اید که از نظر اندازه با دستگاه شما همخوانی ندارند و برای مشاهده و جستوجو در این چنین وب سایت ها دائم در حال Zoom کردن تصاویر هستید. این گونه وب سایت ها ویژگی ریسپانسیور ندارند.

نزدیک به چند سال است که فروش موبایل چند برابر فروش رایانه شده است و دیگر افرادی که به وسیله موبایل وب گردی می کنند از افرادی که به وسیله رایانه این امر را انجام می دهند افزایش یافته است و اهمیت ریسپانسیو بودن وب سایت بسیار بالا رفته است .

 

 

سایت ریسپانسیو Responsive چیست ؟

ریسپانسیو (Responsive) که به معنی واکنشگرا است به وب سایت هایی گفته می شود که طراحی آن ها به طوری است که با تمام اندازه ها (دستگاه های مختلف ) سازگار است و دیگر شما نیاز به zoom کردن نخواهید داشت .

امروزه رسپانسیو بودن وب سایت ها بسایر اهمیت دارد چرا که درصد افرادی که با گوشی موبایل خود وب گردی می کنند بسیار افزاش یافته است و در صورت ریسپانسیور نبودن بازدید کنندگان شما کاهش می یابد و همچنین موتور های جستوجو, ریسپانسیو بودن وب سایت هارا در یکی از فاکتور های رنک دهی خود قرار داده اند چرا که هدف اصلی موتور های جستوجو راحتی کاربران است .

 

 

تشخیص رسپانسیو بودن یا نبودن وب سایت

برای این که تشخیص دهید وب سایت شما ریسپانسیور است یا خیر مرورگراینترنت در لپتاپ و یا کامپوتر خود را باز کنید و در آن طول و عرض مرور گر را تغیر دهید . اگر با تغیر اندازه مرورگر سایت به این امر واکنش دهد و چیدمان مطاب تغیبر کند وب سایت شما ریسپانسیور است و اگر تغییری ایجاد نشود و فقط Zoom شود وب سایت شما غیر ریسپانسیوراست .

 

 

دیگر زمان فرا رسیده است تا وب سایت خود را رسپانسیو کنید .

شرکت طراحی سایت رایانگان میتواند این ویژگی را به وب سایت شما اضافه کند و یا اگر مایل به سفارش وب سایت جدیدی هستید می توانید آن را از ما بخواهید و سفارش دهید ما با شرایط خوب و مناسب از قبیل طراحی سایت اقساطی برای شما سایت طراحی میکنیم و در مدیریت آن به شما کمک می کنیم .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *