طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات

شاید بتوان گفت یکی از دلایل امروزی کاهش چشم گیر مطالعه نسخه چاپی کتاب و همچنین فروش آنها استفاده از نسخه ها و کتاب های دیجیتالی باشد که به راحتی در دسترس بوده و مورد علاقه قشر جوان جامعه است و با توجه به افزایش استفاده از اینترنت و فرهنگ خرید های اینترنتی در میان جمعیت ایران روز به روز در حال رونق می باشد به همین جهت حضور داشتن در دنیای بزرگ وب برای تمام ناشران بخصوص فعالان این عرصه یک امر مهم و ضروری تلقی می شود . لازم به ذکر است که در حال حاضر بسیاری از حاضران این عرصه در اینترنت در حال فعالیت و معرفی کتاب ها ، محصولات و خدمات خود هستند که بهترین کار در جهت معرفی  اینترنت و وب سایت اختصاصی می باشد .  وب سایت انتشارات کمک بسیاری به تمام جوامع کرده است چرا که بصورت یک کتابخانه آنلاین و دیجیتالی عمل می کند و به راحتی می تواند در زمینه کسب و کار شما مؤثر باشد تنها کافی است که تمام کتاب ها و مقالات و … دسته بندی شده و دارای توضیحات کوتاه باشند تا بیننده به راحتی بتواند کتاب ، جزوه و … را بیابد . طراحی سایت انتشارات با ظاهر مناسب و جوان پسند می تواند در جذب کاربران تأثیر به سزایی داشته باشد در حال حاضر ناشران کتاب ها و انتشارات مختلف به سراغ اینترنت آمده اند تا به نحوی به معرفی خود بپردازند و فرهنگ کتاب و کتابخوانی را از این طریق نیز رواج دهند. یک سایت انتشارات اطلاعاتی مفید به کاربران ارائه می دهد و اهداف زیادی را دنبال می کند .

طراحی سایت انتشارات

معرفی سایت انتشارات :

طراحی سایت انتشارات با توجه به بسیاری از مسائل که همه ما از آن اطلاع کافی داریم از جمله گستردگی و فراگیر و یا همگیر شدن دنیای وب ضروری و مهم  می باشد و در جهت رسیدن به هدف نقش مهمی را ایفا می کند و از آنجا که مطالعه دیجیتال بین اقشار جوان و تحصیل کرده جایگاه به طبع محبوب تری نسبت به مطالعه سنتی دارد به گونه ای که تمام افراد برای مطالعه خود نیز به دنبال کتاب ها و فایل های پی دی اف و دیجیتالی می باشند البته ناگفته نماند کتاب و کتابخوانی به جمع آوری آرشیو های زیبا و همانطور که افراد کتابخوان و پیگیر موضوع کتاب ، علاقه مندن به خواندن کتاب های فیزیکی ، ولی برای یافتن کتاب مورد نظر خود حتما آن را از اینترنت و جستجو در دنیای شگفت انگیز وب انجام خواهند داد پس به هر صورت باید کتاب ها و نشریات و ناشران در این دنیا فعالیت داشته باشند تا بتوانند خدمات و کتاب ها و … را در لاختیار سایرین و نیازمندان قرار دهند چرا که اگر فعالیت ناشران در دنیای وب کمرنگ و یا اصلا انجام نشود بسیاری به نیاز مطالعه خود نخواهند رسید چنانچه یک وب سایت انتشارات به خوبی طراحی و پیاده سازی شود نه تنها در پاسخگویی به نیاز افراد مؤثر است بلکه موجب رونق کسب و کار و ترویج فرهنگ کتابخوانی در جوامع نیز خواهد شد . از طریق سایت بسیاری از کاربران و بازدید کنند گان را به خود جذب نمایید و در انتها آنها را به مشتریان خود تبدیل نمایید.

ویژگی ها و امکانات وب سایت های انتشارات :

از لحاظ ظاهری :

از آنجایی که مخاطبان و کاربران طراحی سایت انتشارات ، عموم می باشند و قشر خاصی را شامل نمی شود پس باید دارای ظاهری جذاب و همگان پسند باشد و به گونه ای طراحی و پیاده شود که نیاز تمام کاربران را به راحتی رفع نماید بسیاری از اطلاعات را در اختیار همه بازدید کنندگان خود قرار دهد توجه داشته باشید شما باید در وب سایت خود در جهت رسیدن به نتیجه مطلوب طوری سعی و تلاش نمایید که کاربران مختلفی که به سایت شما می رسند را در سایت خود تا زمان رفع نیازشان نگه دارید و به گونه ای باشد در هر زمان دیگر که به مشکل دیگری برخوردند و یا به کتاب ، جزوه ، اطلاعات و … نیاز داشتند رضایت از سایت شما منجر به کشاندن مجدد آنها به سایت شما شود که یکی از این موارد می تواند نمونه کارهای شما باشد که باید به طور واضح و در صفحه اصلی سایت خود در اختیار کاربران قرار دهید که ممکن است این خود ملاک خوبی در جهت سنجیدن شما و جذب افراد گردد نمونه کارها را دسته بندی کرده و به طور مرتب و واضح با عناوین خاص در سایت قرار دهید در نظر داشته باشید که هر چقدر که نمونه کارهای شما زیاد باشند و یا با گذشت زمان افزایش یابند پیدا کردن یک نمونه خاص کار سخت و دشوارتری می شود برای همین در جهت راحتی حال کاربران باید از سیستم جستجو عالی و سریع استفاده نمود و در اختیار کاربران قرار داد . مهم ترین بخش دیگر که چنین سایت هایی باید از آنها برخوردار باشند بخش دانلود ها می باشد که تمام کتاب ها و … که کاربران در سایت شما به دنبال آن هستند را یافته و به راحتی دانلود نمایند . لوگو اختصاصی و نام برند شغلی شما در سایت کاملا واضح و قابل مشاهده باشد به گونه ای که کاربران با دیدن سایت شما در هر جای دیگر به سرعت شما را به خاطر آورده و یاد سایت شما بیافتند فهرست و منو شامل بخش های مختلف دسته بندی ها ، اخبار ، مقالات ، دسته بندی خدمات و محصولات ، درباره ما ، تماس با ما و خلاصه هر چیزی که فکر میکنید چنانچه در منوی سایت وجود داشته باشد به کاربران کمک بیشتری می کند می تواند در فهرست قرار داده شود . عضویت خبرنامه و همچنین شبکه های اجتماعی در سایت موجود و همچنین آدرس سایت در شبکه های مجازی قرار بگیرد . بخشی را به عنوان فروشگاه در نظر گرفته شود و به گونه ای که به صورت آنلاین به فروش کتاب بپردازید و موجب رونق کسب و کار شما در دنیای واقعی نیز خواهد شد . ویژگی و خصوصیت مهم دیگری که برای سایت ها انتشارات مهم می باشد معرفی کامل انتشارات و تمام محصولات آن به طور کامل و دقیق است و به دلیل تنوع زیاد محصولات یک انتشارات و جستجو در جهت یافتن یک محصول خاص کار دشواری است باید به گونه ای در سایت قرار بگیرند که موجب سردرگمی کاربران نشود و دارای قواعد دسته بندی مناسب  و کاملا اصولی باشد . کتاب ها و محصولات جدید را می توانید در قسمتی با عنوان تازه ترین ها و با توضیحی کوتاه و جذاب مشتریان و کاربران را ترغیب به سفارش آنلاین کنید . فرم سفارش به راحتی در دسترس و همچنین ساده و قابل فهم باشد . به طور کلی سایت انتشارات از نظر فرهنگی نیز دارای ارزش می باشد و باید به گونه ای ساده ولی جذاب و فرهنگی طراحی و در اختیار همه قرار گیرد .

از لحاظ کاربردی :

 •  فروش اینترنتی کتاب
 •  فروش اینترنتی کتابها به صورت PDF
 •  بخش اخبار و مقالات در مورد کتابها و تاریخ نشر آنها
 •  انتشار خلاصه ای از کتاب ها برای جذب مخاطبان بیشتر
 •  بخش اسامی کتابهای پرفروش و اخباری مختصر در رابطه با آنها
 • اطلاعاتی از آخرین کتاب های چاپ شده
 • کتاب های در حال چاپ
 • معرفی نویسندگان
 • کتاب های در حال چاپ
 • معرفی مراکز پخش و فروش
 • جذب مشتری و بازاریابی برای کتاب ها
 • اخبار در مورد نویسنده ها و بیوگرافی نویسنده ها
 • انتشار مقالات لاتین و درخواست همکاری از مترجمین
 • و بسیاری اطلاعات مفید دیگر در زمینه کتاب و انتشارات
 • و …

 ویژگی مشترک تمام سایت ها طراحی شده توسط رایانگان

 1. سرعت بارگذاری صفحات در وب سایت های آموزشی  از اهمیت بالایی برخوردار است که در گروه طراحی وب سایت رایانگان این امر از مهم ترین اولویت ها می باشد . برای وب سایت های آموزشی  به خاطر حجم تصاویر نیاز به  فشرده سازی قدرتمند  دارد و این امر  با تکنولوژی GZIP صورت می پذیرد .
 2. ظاهری مناسب نیز باید برای تمامی وب سایت ها در نظر گرفته شود که وب سایت های آموزشی نیز شامل آن می شوند ، گروه طراحی وب سایت رایانگان با در نظر گرفتن سفارشات و امکانات مد نظر شما طرح اولیه را آماده و پس از تأیید شما به اجرا می گذارد که این امر باعث رضایتمندی مشتریان شده است
 3. در طراحی سایت ، رایانگان از متدهای روز دنیا استفاده می کند.
 4. طراحی سایت به صورت کاملا ریسپانسیو چرا که در دنیای امروز کاربران بسیاری از تلفن همراه و تبلت استفاده می کنند تمامی سایت های طراحی شده توسط رایانگان واکنش گرا بوده و در تمامی نمایشگر ها متناسب با سایز های مختلف نمایش داده خواهد شد .
 5. سایت شما طراحی شد حال زمان دیده شدن آن می باشد گروه ما موارد و نکات اولیه سئو و بهینه سازی سایت شما را انجام داده و سعی دارد شما را در رسیدن به اهداف شغلی خود یاری نماید .
 6. معرفی به ۱۵۰ جستجو گر که منجر به دیده شدن سایت شما از طریق تمامی موتور های جستجو می شود .
 7. بهینه سازی سایت در جهت افزایش سرعت بارگذاری تمامی صفحات
 8. یک سال پشتیبانی رایگان به صورت تلفنی ، تیکت و تلگرام
 9. آموزش مدیریت سایت یک جلسه حضوری ، فایل آموزشی به صورت پی دی اف و یک ویدئو اختصاصی آموزشی
 10. بک آپ یا نسخه پشتیبان گیری به طور منظم از سایت ها

 

 

درباره نویسنده

شرکت رایان گام گستر آیندگان (رایانگان) فعالیت خود را در زمینه تحقیق و توسعه ، مشاوره و پیاده سازی ، طراحی و پشتیبانی وب سایت و سامانه های هوشمند تحت وب آغاز و در راستای تحقق بخشیدن به اهداف خود تاسیس شد. رایانگان با بیش از ۸ سال سابقه قبلی در زمینه برنامه نویسی و توسعه نرم افزار های تحت وب آماده برای رضایت خاطر مشتریان عزیز خود می باشد . و با شروع کار و تأسیس رسمی پس از گذشت یک ماه با طراحی و پشتیبانی ۵۲ وب سایت موفق در اکثر زمینه های کسب و کار رکورد دار این عرصه در کوتاه ترین زمان و بالاترین کیفیت شد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *