طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

تعهد نامه تعریف شماره خدماتی

امکان ارسال پیام به شماره های لیست سیاه(خدماتی نمودن خطوط پیام کوتاه) :

قابل توجه کاربران گرامی سامانه پیام کوتاه رایانگان:

مخاطبینی که کد عدم دریافت پیام های تبلیغاتی را فعال می نمایند، برای این دسته پیام ارسال نمی گردد و در لیست سیاه قرار میگیرند، هزینه پیام های لیست سیاه ۲۴ساعت پس از ارسال به سامانه برخواهد گشت. برای ارسال پیام به مخاطبین لیست سیاه باید کاربری خط به خدماتی تغییر پیدا کند.

شماره های خدماتی متعلق به شرکت ها، دفاتر، و سازمانهایی است که پیامک هایی با محتوای کلی، مشخص و در محدوده کاری همان مجموعه برای مخاطبان شناخته شده خود که درخواست دریافت این پیامکها را داده اند و راغب به این امر هستند، ارسال می کنند و محتوای آن اطلاع رسانی و ارائه خدمات به افراد داوطلب و شناخته شده است. ضمن اینکه باید دارای شماره ثبت و مجوز قانونی باشند و درخواست های شخصی از سوی همراه اول پاسخ داده نخواهد شد. تعرفه خطوط خدماتی هیچ تفاوتی نخواهد داشت.

در صورتی که شما نیز چنین شرایطی دارید، فرم تعهد لیست سیاه را از اینجا دانلود و سپس دقیقا طبق فایل راهنما تکمیل و از طریق فرم همین صفحه ارسال فرمایید.

❗️❗️❗️ تذکرمهم: عدم رعایت توضیحات فایل راهنما موجب برگشت فرم از مخابرات خواهد شد, لذا ابتدا قایل راهنما را بطور کامل مطالعه و سپس اقدام فرمایید.

با تشکر . رایانگان

دانلود فایل راهنما

دانلود فرم تعهد لیست سیاه

دانلود به صورت کامل

فرم ارسال :

  • فایل ها را به اینجا بکشید
    انواع فایل های مجاز : jpg, gif, png, pdf.
    شما باید فرم تعهد لیست سیاه را ازطریق همین صفحه دانلود و سپس دقیقا طبق فایل راهنما تکمیل و در اینجا بارگذاری کنید .

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *