طراحی سایت

طراحی سایت در اراک

طراحس سایت , طراحی وب سایت , طراحی سایت در اراک , سئو , پشتیبانی رایگان , طراحی سایت شرکتی , طراحی سایت با وردپرس , رایانگان , رایان گام گستر آیندگان ,سامانه پیام کوتاه , شماره خدماتی , چرا طراحی سایت , طراحی سایت چیست , تبدیل وبلاگ به وب سایت , هاست و دامین رایگان یک ساله , سایت , وب سایت

آموزش نوشتن مقاله بهینه در سایت

آموزش نوشتن مقاله بهینه در سایت

مقالات مؤثر ترین راه برای افزایش بازدید یک وب سایت و ارائه تفکرات نویسنده است در دنیای امروز که همواره با پیشرفت تکنولوژی همراه بوده و روز به روز دنیای مجازی گسترده تر شده است نوشتن مقاله یکی از کسب و کار های موفق آنلاین محسوب می شود برای نوشتن مقالات درون وب سایت یا وبلاگ خود به نکات کلیدی زیر توجه کنید.

خودم می نویسم حتی با غلط های دستوری

مقالاتی که منتشر می شوند باید از لحاظ ساختاری و دستوری اصلاح شوند ولی هیچ زمان مقالات خود را کپی نکنید حتی اگر مقالات خودتان از نظر شما کم ارزش و پر از غلط های دستوری باشند البته این نکته را فراموش نکنید که مقاله شما باید اصلاح و به اصطلاح چکش کاری شود تا با موفقیت ارائه شود.

مرتبط با حیطه فعالیت

هیچ گاه از حیطه فعالیت خود دور نشوید نوشتن مقاله خیلی عالیه ولی اگر در زمینه کاری شما باشد. سعی کنید مقالاتتان را مفید و برای مخاطبان خود بنویسید نه برای رهگذران وب سایتتان به طور مثال برای نوشتن مقاله در وب سایت مربوط به هنر, مقالات علمی جایی ندارند شاید در برخی از موارد استثنا بتوان از مقالات و نوشته های علمی هنری استفاده کرد اما نمی توان از مقالات آموزشی مربوط به بخش فناوری استفاده کرد و امیدوار بود تا وضع آمار و کاربران سایت بهتر شود.

ویراستار خوبی باشید

بهترین راه برای نوشتن مقالات مؤثر و مفید در راستای فعالیت خود ویرایش و ویرایش و باز هم ویرایش مقالات خود است. این بدین معنی نیست که پس از ویرایش یک متن چند ده خطی یا یک متن کوتاه از آنچه اهداف شما را قابل فهم تر کند منتشر کنید برای ویرایش بهتر به یک نکته توجه کنید و آن هم این است که مقالاتی که شما برای مخاطبان و کاربران خود مینوسید باید همیشه خود را جای خواننده مقاله بگذارید تا بهتر درک کنید. از جملات قابل فهم تر و روان تر استفاده کنید.

و در آخر هم بخوانید و بنویسید

به مثال معروفی توجه می کنیم بهتر گوش بده تا بهتر صحبت کنی، در این مثال در جمله ای کوتاه به تحقیق بیشتر اشاره شده است یعنی برای اینکه فن بیان بهتری داشته باشید اول باید شنونده خوبی باشید و در نوشتن مقاله نیز صدق می کند که باید خواننده خوبی باشید تا مقالاتتان مفید و مؤثر واقع شود.

نکته کلیدی:

مقالات شما در کل، محصولات و خدمات شما را معرفی می کنند پس سعی کنید با نوشتن بهترین و روان ترین جملات ذهن خواننده را کمی نیز درگیر کارتان کنید و نباید مقالاتتان بیش از حد پیچیده و یا به موضوع کاری شما اشاره داشته باشند شما نهایتا برای کاربرانتان مقاله می نویسید.

درباره نویسنده

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *